1.8 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Pritje për qytetarët me rastin e pafajësisë në rastin “Kleçka”

Protesta per LImajnMe rastin e rikonfirmimit të pafajësisë së ish luftëtarëve të UÇK-së në rastin ‘Kleçka’, Naser Krasniqi, Behlul Limaj dhe bashkëluftëtarë të tjerë të tyre do të organizojnë pritje për qytetarët, transmeton orainfo

Pritja do të organizohet të shtunën dhe të dielën (nga ora 9.00 deri në 18.00) në restorant “Kështjella” i cili gjendet në vendlindjen e tyre në Banjë të Malishevës.

Më Shumë

Vdes aktori Mirush Kabashi

Aktori i mirënjohur i teatrit dhe kinemasë shqiptare, Mirush Kabashi ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare. Lajmi u konfirmua nga familjarë të tij. Ata shkruan...

Qeveria e Maqedonisë së Veriut miraton marrëveshjen për projektimin e rrugës Tetovë – Prizren

Qeveria e Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e së martes e ka miratuar marrëveshjen për projektimin e rrugës Tetovë – Prizren. Njoftimi u bë nga...

Lajmet e Fundit