16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Prizren, burri rrah bashkëshorten

Një rast i dhunës familjare ka ndodhur në Prizren.

Sipas Policisë, dje rreth orës 13:00 gruaja ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Lajmet e Fundit