34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Prizren, lëndohet një person në vendin e punës

Një person në fshatin Malësi e Re të Prizrenit është lënduar në vendin e punës, raporton PrizrenPress

Policia bën të ditur se viktima mashkull kosovar derisa ishte në vendin e tij të punës është lënduar aksidentalisht.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar”, thuhet në raportin policor./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mbyllet suksesshëm edicioni i 21-të i Dokufest-it

Shpallja e fituesve dhe ndarja e çmimeve në Prizren mbylli perden e edicionit të 21-të Dokufest-it, festivalit ndërkombëtar të filmit dokumentar dhe atij të...

Vetaksident në Malishevë, lëndohet rëndë një person

Një person ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi ka humbur kontrollin mbi veturën e tij duke u rrokullisur jashtë rrugës. Sipas raportit të Policisë...

Lajmet e Fundit