12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Prizren, nis jetësimi i kompleksit të tenisit (VIDEO)

Së shpejti në Prizren pritet të nisë ndërtimi i një kompleksi modern i terreneve të tenisit.

Jetësimi i tij do të kushtojë 300 mijë euro.

Ky projekt është shumë i mirëseardhur për tenistët që kanë nisur të garojnë e rrëmbejnë medalje edhe në garat ndërkombëtare.

 

 

Më Shumë

Arsenali e lartëson Granit Xhakën

Tre gola në tri ndeshje, Arsenali e lartëson Granit Xhakën Granit Xhaka është duke kaluar nëpër një formë kulmore të karrierës. Ylli kosovar po shkëlqen në...

Komisioni për Buxhet shqyrton gjendjen në TRUST dhe çështjen e guvernatorit

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje.   Në këtë mbledhje do të ketë diskutim rreth Bordit Drejtues të Fondit të Kursimeve Pensionale...

Lajmet e Fundit