18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Protestë edhe në Malishevë

MalishevaShoqatat e dala nga lufta, të mbështetura nga shumica e subjekteve politike si dhe shoqëria civile e Malishevës, mbajnë protestë sot, kundër deklaratave të Ministrit Jabllanoviq.

Shoqatat e dala nga lufta, të mbështetura nga shumica e subjekteve politike si dhe shoqëria civile e Malishevës, mbajnë protestë sot, kundër deklaratave të Ministrit për Kthim dhe Komunitete Aleksandër Jabllanoviq, si dhe në mbrojtje të “Trepçës”.Protesta do të filloj në ora 12:00 në “Sheshin e Dëshmorëve” në qendër të Malishevës.

Më Shumë

Në Prizren me aktivitete shënohet Dita Botërore e Zemrës

Me dy aktivitete të ndryshme, Drejtoria Komunale e Shëndetësisë në Prizren ka bërë shënimin e Ditës Botërore të Zemrës, raporton PrizrenPress Me aktivitetin e realizuar...

“Batistuta ishte i vrazhdë dhe dorështrënguar”

Antonio Cassano ka pasur fjalë shumë të ashpra për ish-bashkëlojtarin e tij të Romës, Gabriel Batistuta. Antonio Cassano ka tërhequr së fundmi vëmendjen mbi veten...

Lajmet e Fundit