18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Pse nuk shkoi Blero në Videofest?

Blero me dostaBlero i ka munguar mbrëmjes së djeshme në Videofest. Ai nuk ishte i pranishëm as vitin e kaluar në eventin muzikor.

Këngëtari ka shkruar në rrjetin social “Instagram”, “Duke parë Botërorin, nuk kam kohë për tjetër gjë”.

Blero është i shoqëruar nga miku i tij Blerim Gjoci i cili po kryen akademinë e aktrimit në Amerikë.

Me të në foto duken edhe këngëtari i ri kosovar Soulkid, reperi Casperi dhe menaxheri që organizon ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës në futboll, Agron selimi.

Më Shumë

Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës. Për dallim nga ditët e tjera që janë zhvilluar nga tri ndeshje, në orarin e ditës së...

U vranë në ditën e parë të paqes në Kosovë, Rohde kujton dy gazetarët gjermanë

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka kujtuar 25-vjetorin e vrasjes së dy gazetarëve gjermanë Gabriel Gruner, Volker Kramer dhe përkthyesit të tyre, Senol...

Lajmet e Fundit