-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Publikohen pamjet në momentin kur Policia ndërhyn në xhirimet e klipit të ri të Don Xhonit dhe Loredanës

Reperja me prejardhje shqiptare, Loredana Zefi, këto ditë është duke qëndruar në Kosovë.Kjo për të xhiruar videoklipin e ri, për të cilin ka njoftuar se do jetë në bashkëpunim me artistin nga Drenica, Don Xhon.

Derisa gjatë ditës së sotme (e diel) kanë qenë duke xhiruar në Ferizaj, duket se këto xhirime nuk përfunduan siç duhet pasi u ndërprenë nga Policia e Kosovës.

Kjo është bërë e ditur nga vet reperi përmes një postimi të shpërndarë në InstaStory.

“Na kanë dënuar policia, unë vetëm e përshëndeta Visarin dhe djemtë që e përfunduan videoklipin dhe na dënuan, çfarë të bëjmë”, referuar një bashkëpunëtori të tyre.

Faqja ‘hiphopshqip.info’, që në Instagram numëron mbi 22 mijë njerëz, ka publikuar  disa video nga momenti kur saktësisht ndodhi ngjarja.

 

 

Më Shumë

DOKUMENTI/ Si jepej leja për ushtrim prostitucioni gjatë Mbretërisë Shqiptare

Arkiva Shqip ka publikuar një dokument që tregon se si ushtrohej prostitucioni gjatë mbretërisë. Fillesat e prostitucionit në vend datojnë që në vitin 1910...

Erdogani: Suedia të mos e presë përkrahjen tonë për anëtarësimin në NATO

Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, ka thënë se Suedia nuk duhet ta presë përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin në NATO. Deklarata e presidentit turk...

Lajmet e Fundit