4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Qytetarët dërgojnë video, një objekt misterioz mbi Suharekë?

jë video misterioze është dërguar në adresën e Express mëngjesin e sotëm. Një lexues po pretendon se një objekt misterioz në formë të rrumbullaket ka qëndruar për një kohë mbi qellin e fshatit Shirokë të Suharekës.

Ai madje ka arritur që ta filmojë atë. Video sipas lexuesit, është bërë në zonën industriale të kësaj pjese të Kosovës.

Më Shumë

Vjen oferta e parë për Ronaldo-n, Al Hilal e Arabisë Saudite kërkon portugezin

Cristiano Ronaldo mund të marrë ofertën e tij të parë që nga lirimi nga Manchester United, me Al Hilal që po përgatitet të bëjë...

Kurti dhe pesë ministra pjesë e konferencës në Prizren

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, këtë të martë do të vizitojë parkun e inovacionit në Prizren. Por, bashkë me të do të jenë edhe kryediplomatja,...

Lajmet e Fundit