27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Rahovec, aksidentohet me motoçikletë, lëndohet rëndë

Një qytetar nga Rahoveci ka pësuar lëndime të rënda pasi sipas Policisë është vetaksidentuar me motoçikletën që e drejtonte.

Si pasojë e aksidentit ngasësi ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00.

Më Shumë

Lajmet e Fundit