18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Rahovec: Burrë e grua sulmojnë fizikisht një grua tjetër

Një person është arrestuar në Rahovec, pasi i njëjti dyshohet se së bashku me një grua kanë sulmuar një grua tjetër fizikisht.

Policia njofton se viktima nga ky sulm ka pësuar lëndime trupore dhe se rasti është cilësuar si ‘dhunë në familje’.

“Është arrestuar i dyshuari i cili së bashku me të dyshuarën grua, kanë sulmuar në mënyrë fizike dhe verbale, viktimën, e cila ka pësuar lëndime të lehta trupore. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Më Shumë

Zgjatet orari i punës për shërbyesit civilë në Suharekë

Kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka marr vendim që të zgjatet orari i punës i shërbyesve civilë dhe i Qendrës për shërbime...

Rrugët e Prizrenit përmbyten nga ujërat si pasojë e reshjeve të shiut

Rrugët e qytetit të Prizrenit janë përmbytur nga ujërat si pasojë e shiut të rrëmbyeshëm në orët e pasditës. Qytetarë të ndryshëm në rrjete sociale...

Lajmet e Fundit