14.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Rahovec: Një person tenton ta dhunojë një femër të mitur

Është arrestuar një person në qytetin e Ferizajt.

I njëjti sipas policisë kishte tentuar që ta dhunojë viktimën femër e moshës së mitur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Rahovec 06.11.2019 – 10:00. Me 12.11.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti ka tentuar të dhunojë viktimën femër K-Shqiptare (e mitur). Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë

Më Shumë

AAK-ja mbështet “Marshin për Drejtësi” në përkrahje të ish-krerëve të UÇK-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se e mbështesin marshin për drejtësi që organizohet këtë të...

Horoskopi ditor- çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Ndiheni të relaksuar dhe të kënaqur. Vizita e një vendi të veçantë me një pamje përrallore po ju bën mirë. Fotografia, shkrimi ose piktura...

Lajmet e Fundit