4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Rahovec: Rrahu fëmijën, babai dërgohet në psikiatri

Policia në Rahovec ka arrestuar personin pasi që i njëjti kishte goditur me grushte fëmijën e tij mashkull.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në repartin e psikiatrisë në Spitalin e Gjakovës, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt

Më Shumë

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

PSD sot mban protestë, kërkon dorëheqjen e Kurtit

Partia Socialdemokrate e Kosovës sot organizon protesta kundër Marrëveshjes së Ohrit dhe me kërkesë dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti, njofton Klankosova.tv. Protesta e PSD-së fillon...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit