-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rita Ora pikturon ylberin në flokë

Rita Ora pikturon ylberinPas ndarjes nga i dashuri i saj Calvin Harris, Rita Ora siç duket po ngjyros jetën e saj dhe po e bën atë ndryshe.

Këngëtarja është parë në shoqërinë e miqve të saj dhe e qeshur, 23 vjeçarja ka treguar ngjyra e shumta në flokët bjondë.

Duke u treguar fansave të saj lookun e ri, bukuroshja e ka quajtur foton në Instagram “enjoy the rainbow” (shijojeni ylberin).

Më Shumë

Fansat shokohen me ‘fytyrën e re’ të Madonnas në ‘Grammy Awards’

Madonna befasoi me fytyrën e saj tepër të lëmuar kur u ngjit në skenën e mbushur me yje si prezantuese në 65-të vjetorin e...

Rexhaj: Si mund të kërkohet Asociacion pa shpërbërje të strukturave kriminale në veri

Arber Rexhaj, deputet i Kuvendit nga Lëvizja Vetëvendosje ka folur pak për Asociacionin. Rexhaj përmes një statusi në rrjetet sociale shkroi se gjatë këtyre dy...

Lajmet e Fundit