0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Eddie Irvine e mbush jahtin me femra seksi

eddieIsh- legjenda e Formula 1, Eddie Irvine, nisi pushimet në Itali, në jahtin që i ka kushtuar 12 milionë sterlina.

48- vjeçari ishte kujdesur që ta mbushte jahtin me femra bukuroshe.

Paparacët e fotografuan atë në shumicën e kohës në telefon, por edhe duke pirë.

Ai është i famshëm për marrëdhëniet e tij me femrat dhe dalja në pension nuk ka ndikuar asgjë në sharmin e tij.

Më Shumë

Kosova drejt federalizmit, njohja reciproke as në qendër e as në thembër!

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Zajebnica nuk kalon, kalon, kalon: Asociacioni i komunave të Serbisë në Kosovë ishte kundërshtuar nga të gjithë ata që donin...

Abrashi: Escobar i ka premtuar Bërnabiqit se do ta detyrojë Kosovën ta diskutojë Asociacionin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, ka thënë se takimi i datës 31 janar në Ambasadën Amerikane në Prishtinë ku do të diskutohet për...

Lajmet e Fundit