-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Rita Ora shkon në studio e kurorëzuar

Rita Ora - e kurorëzuarAjo vizitoi Glastonbury Festival këtë të premte, me stilin e saj të veshjes dhe duke festuar me miqtë e saj.

Por këtë të dielë Rita Ora është parë duke shkuar në studion e saj muzikore në Londër.

Ajo që u vu re ishte veshja e saj e mbushur me dollarë dhe kapelja e çuditshme që mbante në kokë.

Më Shumë

Treni del nga binarët, shpërthen një zjarr i madh në Ohio

Në shtetin amerikan të Ohios, pranë qytetit East Palestine, një tren mallrash ka dalë jashtë shinave të trenit. Një tren ka shkaktuar një zjarr të...

Ishte zhdukur 2 vite më parë, gjendet i vdekur 24-vjeçari në Mamurras

Është gjetur ditën e sotme i pajetë, trupi i 24-vjeçarit Klevis Lleshit, i cili u zhduk dy vitë më parë. Mësohet se trupi i pajetë...

Lajmet e Fundit