-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Afërdita Dreshaj e kap për c… Bleonën (Foto)

Aferdita e kap per cica Bleonen1Bleona Qereti ka festuar këto dite vere në Tiranë bashkë me kolegët e saj në një club nate në kryeqytet.

Bukuroshja që jeton në Amerikë është bashkuar me vipat shqiptarë si Soni Malaj, Afërdita Dreshaj, Klodiana Shala etj. Por nuk kanë munguar skenat hot mes tyre. Dreshaj siç duket ka shkuar edhe më larg dhe ja ka kapur “cicat” Bleonës, duke shkruar “i preka, janë reale”.

Aferdita e kap per cica Bleonen2 Aferdita e kap per cica Bleonen

Më Shumë

Deputetja shqiptare në Kroaci reagon ndaj presidentit kroat lidhur me Kosovën

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, ka reaguar pas deklaratave jo-diplomatike të presidentit kroat Zoran Millanoviq. Deputetja Ermina Lekaj Prljaskaj në një postim në Facebook,...

Haradinaj kujton të rënët në Rogovë: Rënia e tyre u bë frymëzim për ne

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka kujtuar ngjarjet e para 24-viteve në Rogovë të Hasit.  Haradinaj ka kujtuar datat 27,...

Lajmet e Fundit