0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Eni Koçi zhvishet nudo

Eni Koci nudoMotra janë, por shoqe s’janë. Fjala është për këngëtaret Greta dhe Eni Koçi.

Kështu, pas deklarimit të Gretës në media se është kundër zhveshjeve në klipe, motra e saj më e vogël Eni e ka thy er këtë paragjykim të saj, duke u shfaqur totalisht nudo në klipin më të ri veror.

Ajo ka njoftuar publikimin e videos me titull “Motivi im” në kanalin e saj zyrtar në Y outube, ku shfaqet totalisht e zhveshur në një sauna.

Nuk kanë munguar komentet në rrjetet sociale, duke e konsideruar zhveshjen e saj, ashtu si dhe të disa këngëtareve të tjera, një “epidemi” që po përhapet me shpejtësi mes vajzave të showbizz-it.

E duket se Eni për të qenë në modë, nuk ka py etur as për opinionin e motrës më të madhe, e cila është kundër zhveshjes në klipe.

Sipas Gretës, “është e panevojshme që në një këngëtvere të dalësh tërësisht e zhveshur. Një këngë që është e bukur, nuk ka nevojë për këtë lloj reklame dhe publiku është shumë inteligjent për ta kuptuar të bukurën”, transmeton Panorama.

Eni Koçi është e disata këngëtare që preferon të shfaqet nudo në sy të e publikut pas Nora Istrefit e Dafina Zeqirit.

Më Shumë

KPK-ja kërkon nga Avokati i Popullit referimin e Ligjit për Pagat në Sektorin Publik në Gjykatën Kushtetuese

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka bërë të ditur se iu ka drejtuar me kërkesë Avokatit të Popullit që në zbatim të dispozitave kushtuese...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se vodhi tavolina

Policia ka arrestuar në mbrëmjen e të mërkurës një person në Prizren, nën dyshimin për vjedhje të tavolinave. Tavolinat ishin gjetur në veturën, të cilën...

Lajmet e Fundit