-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Rrahje në Piranë të Prizrenit

Dy persona janë përfshirë në rrahje fshatin Piranë ë Prizrenit.

Ata kanë pësuar lëndime të rënda.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi ata janë rrahur mes vete. Lidhur me rastin atyre u është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”./PP

Më Shumë

Sara po bën jetë të shtrenjtë, sapo na prezantoi me veturën e saj super-luksoze

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend. Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri...

Kurti pjesëmarrës në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Vlorë me rastin e përvjetorit të pavarësisë së Shqipërisë

Në qytetin e Vlorës ka nisur ceremonia e ngritjes së flamurit me rastin e 111 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.   Në këtë ceremoni, përveç kryeministrit...

Lajmet e Fundit