19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Rrahje në Piranë të Prizrenit

Dy persona janë përfshirë në rrahje fshatin Piranë ë Prizrenit.

Ata kanë pësuar lëndime të rënda.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi ata janë rrahur mes vete. Lidhur me rastin atyre u është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”./PP

Më Shumë

Për 24 orë në Prizren, tri raste të dhunës në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës gjatë 24 orëve të fundit, që kanë ndodhur në disa familje në Prizren. Një mashkull...

Policia shqiptoi 2060 tiketa në trafik

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shqiptuar 2060 gjoba në trafik për 24 orë. "Aksident trafiku  me të lënduar 17, aksident trafiku me dëme...

Lajmet e Fundit