14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

I zhdukuri nga Prizreni dyshohet se gjendet në Tiranë

Është lajmëruar i zhdukur në Prizren.

Ndërkaq, familja ka informacione që gjendet në Tiranë  .

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia me datën 06.09.2022 dhe e njëjta ka informacione se ai gjendet diku në Tiranë”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com

Më Shumë

Grenelli në Tiranë, takon Ramën: Duhet ta lirojmë sa më shpejtë Thaçin nga burgu

sh i dërguari i Posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Richard Grenell, po qëndron në Tiranë ku ka zhvilluar sot një takim me kryeministrin...

Arrestohet pronari i objektit në Prizren ku vdiq 19-vjeçari

Policia ka arrestuar pronarin e biznesit për shkak të vdekjes së 19-vjeçarit i cili ra nga skelet nga një objekt në ndërtim në Prizren. I...

Lajmet e Fundit