9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Rrihen keq mes vete, dy persona përfundojnë në Spitalin e Prizrenit

Dy persona janë rrahur keq mes vete saqë, janë detyruar të kërkojnë trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Rrahja ka ndodhur pa një mosmarrëveshje që kanë pasur mes vete.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, dy të dyshuarit janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sllovakia do t’i dërgojë Ukrainës aeroplanë luftarakë

Qeveria sllovake do të dërgojë aeroplanë luftarakë MiG – 29 në Ukrainë, ka bërë të ditur kryeministri sllovak, Eduard Heger. Flota e tyre prej 11...

218 raste aktive me COVID në Kosovë

Në Kosovë aktualisht janë 218 raste aktive me COVID-19. Të martën janë regjistruar edhe 35 raste të reja, ndërsa nuk është raportuar për humbje jete...

Lajmet e Fundit