12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Arrestohet i dyshuari për ngacmim seksual në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar të dyshuarin për ngacmim seksual.

I dyshuari është sulmuar fizikisht nga vëllai i viktimës dhe dy të tjerët.

|Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti e ka ngacmuar seksualisht viktimën femër K/ Rome. I dyshuari është sulmuar fizikisht nga vëllai i viktimës – dyshuari mashkull K/Rom në bashkëveprim me dy të dyshuar tjerë duke i shkaktuar lëndime trupore”, njofton Policia e Kosovës.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Të martën, aktores Olta Gixhari i është dhënë mundësia që të qëndrojë në suitë dhe të kërkojë një person për ta shoqëruar. Ajo zgjodhi Deamishelin,...

PSD improvizon me tym të zi para objektit të Qeverisë së Kosovës

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka mbajtur fjalim para Qeverisë së Kosovës ku edhe në mënyrë simbolike janë vendosur flamuj të bardhë. Ndërkohë aktivistët e...

Lajmet e Fundit