30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Së shpejti, Unikkatil lanson këngën e tij të re

Unikkatil6-15Legjenda e repit, Unikkatil ka njoftuar se pas pak ditesh do ta publikojë këngën e tij të re.

“Shumë pyetje se kur lansohet kënga e re e Unikkatil-it. Kënga e re lansohet të shtunën rreth orës 20 !!!”, kështu bën të ditur Unikkatili në faqen e tij zyrtare në Facebook.

“Të shtunën me datë 7 Qershor 2014 në ora 20:00 del kënga e re e Unikkatil!! Sa shqipe janë tu prit me thy rekorde?”, shkruan më tutje reperi.

Kujtojmë se Viktori ka koncert në Zvicër me 21 Qershor.

Më Shumë

Edicioni i ri i Superligës nis më 10 gusht

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se edicioni i ri garues në futbollin e Kosovës, 2024/25, do të nisë më 10 gusht. Do të...

146-vjetori i Lidhjes së Prizrenit, pianistja Lule Elezi dhe Orkestra e Harqeve të Tiranës shkëlqejnë me performancën para prizrenasve

Pianistja Lule Elezi në shoqëri të Orkestrës së Harqeve të Tiranës të udhëhequr nga dirigjenti Oleg Arapi është kthyer në Prizren me një koncert...

Lajmet e Fundit