19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Wilikinson: Xhirimi i aktit seksual, gabimi më i madh në jetë

KendraWilikinsonEdhe pse pikërisht kjo video e ka bërë të famshme, por edhe të pasur, modelja Kendra Wilikinson ka deklaruar se xhirimi i saj ka qenë gabim më i madh në jetën e saj.

Video-xhirimi i aktit seksual mes Kendra-s dhe një ish-të dashurit të saj, ishte paraqitur vite më parë në internet dhe pas përpjekjeve të shumta të saj, kishte arritur jo që ta stopojë emetimin, por të marrë një pjesë të fitimit nga shitja e saj.

Dhe interesimi për këtë videokasetë ishte jashtëzakonisht i madh, duke u shitur në miliona kopje dhe nga secila kopje e shitur, ajo ka marrë një përqindje, çka do të thotë se në xhirollogarinë e saj kanë arritur miliona dollarë.

Mirëpo, Kendra thotë se nuk është aspak e lumtur me këtë, pasi kjo i ka shkaktuar një presion të madh psikik si dhe probleme me familjen e saj.

“E di se shumica thonë se pikërisht kjo kasetë më ka bërë të famshme dhe të pasur dhe nuk mund ta mohoj këtë, por në të njëjtën kohë më ka bërë shumë të palumtur.

Kam pasur presion psikik dhe ka pasur momente kur e kam urryer veten time. Edhe raportet me familjarët e mi kanë ndryshuar”, është shprehur Kendra.

Më Shumë

Bukowski: Më duhet edhe një jetë… ta kthej të humburën…

Nga Charles Bukowski Më duhet edhe një jetë. Vetëm edhe një. Jo shumë e gjatë, por e mjaftueshme. Ta kthej të humburën, ta rregulloj të...

‘Isha në kohën e gabuar me shokë të gabuar’ – Çka tha në gjykatë i akuzuari për rrahjen në Prizren?

I akuzuari K.R. ka dalë para gjykatës për rrahjen që kishte ndodhur në dhjetor të 2019 në Prizren. Gati 5 vite më vonë, i...

Lajmet e Fundit