15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Sërish dhunë në kuvend, kacafyten deputetët, Konjufca gjuhet me shishe

Në seancën e jashtëzakonshme të kuvendit, janë krijuar përsëri tensione mes deputetëve të PDK-së dhe atyre të VV-së.

Tek foltorja e kuvendit, të cilën e kanë bllokuar deputetët e PDK-së është krijuar tollovi, ku kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, ka thirrur sigurimin.

Ndërsa, ka pasur edhe sulme ndaj kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, i cili u gjuajt me shishe uji.

Më Shumë

Vetëvendosje në Prizren akuzon pushtetin për arrogancë dhe mospërfillje

Lëvizjen Vetëvendosje akuzon zyrtarët komunalë tw Prizrenit, për sjellje arrogante dhe mospërfillëse ndaj asamblistëve. “Që nga ardhja në pushtet, Shaqir Totaj dhe drejtorët e tij,...

Emily ”çmend” ndjekësit me pozat në bikini

Aktorja e “Gone Girl”, Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen e fansave me fotografitë e fundit të publikuara në Monaco. Ratajkowski kishte veshur një bikini të...

Lajmet e Fundit