7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Sërish godet Irina

Irina-21Irina Shayk është zhveshur sërish dhe nuk është vetëm Cristiano Ronaldo ai që mund ta shijojë sharmin e bukuroshes.

Me foto, munden të gjithë.
Supermodelja 28 vjeçare ka pozuar për kampanjën më të re të rrobave të brendshme, Twin-Set.
Shikojeni si po ju duket.

Më Shumë

Lajmet e Fundit