9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Sërish godet Irina

Irina-21Irina Shayk është zhveshur sërish dhe nuk është vetëm Cristiano Ronaldo ai që mund ta shijojë sharmin e bukuroshes.

Me foto, munden të gjithë.
Supermodelja 28 vjeçare ka pozuar për kampanjën më të re të rrobave të brendshme, Twin-Set.
Shikojeni si po ju duket.

Më Shumë

Kurti: Edhe pse kryeministër, vazhdoj të mendoj si aktivist politik

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka marrë pjesë sot në edicionin e dhjetë të Javës së Gruas, me temën kryesore “Barabarësia: Parakusht për Ripërtëritje...

Molliqaj fton qytetarët të protestojnë më 25 mars kundër marrëveshjes me Serbinë

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka thënë se marrëveshja e djeshme mes Kosovës dhe Serbisë është tejet e dëmshme. Madje ai ka thënë se ky...

Lajmet e Fundit