15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Shehu: Do t’i realizoj të gjitha projektet

shehu rahovecKandidati i LDK-së për kryetar të Rahovecit, Fahredin Shehu, ka zhvilluar takime parazgjedhore me banorët e fshatit Pataqan i Ulët, Vrajak dhe Bratotin. Ai në këto takime ka shpalosur programin e tij zgjedhor.

“Do jemi së bashku në realizimin e të gjitha projekteve”
Kryetari i Deges se LDK – së Nahit Elshani, kërkoi ndërkaq që me 3 nëntor të fillojë një epokë e re në Komunën e Rahovecit. “ LDK-ja është e bindur se në Rahovec me 3 nëntor do të fillojë një epokë e re në këtë komunë, pasi që LDK-ja do t’i fitojë zgjedhjet”. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 800 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1873 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Të dielën, më 14 prill parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25...

Lajmet e Fundit