0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

“Shumë futbollistë më provokonin me mesazhe”-Tifozja seksi kroate zbulon çfarë ndodhi në Botëror

Të gjithë e mbajnë mend Ivana Knoll, bukuroshen seksi e cila shkëlqeu në tribunat e Botërorit të Katarit, pasi ishte tifozja numër një e Kroacisë.
Për mediat, Knoll ka zbuluar se ka marrë shumë mesazhe nga lojtarë.

“Shumë lojtarë më pyesnin :”Si jeni”, bla bla bla.Shumë prej tyre kërkuan të më provokonin duke më thënë se më kërkonin falje për humbjen që do t’i shkaktonin Kroacisë por të nesërmen kur ata humbisnin unë u përgjigjesha po me ironi” – Tha ajo.

Më Shumë

Ultimatumi i Ronaldo-s që çoi në distancimin nga Jorge Mendes

Ndarja mes Cristiano Ronaldo-s dhe Jorge Mendes është një temë që po flitet prej kohësh. Këtë e ka konfirmuar edhe gazeta “El Mundo” në...

Grabitësi i armatosur vodhi 10,000 euro nga filiali i institucionit financiar në Prizren

10,000 euro i ka marrë grabitësi në institucionin mikrofinanciar në Prizren të premten. Menaxherja e filialit ka thirrur policinë pasi personi i maskuar dhe i...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit