6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Slash: Ia drogova nënën, pastaj bërë seks me të dashurën

Slash-gnrKitaristi i grupit Guns N’ Roses i cili njihet me pseudonimin Slash, ka rrëfyer për jetën e tij gjatë një interviste për TMZ-në.

Kur ai është pyetur se cili ka qënë vendi më i çmendur që ka kryer marrdhënie seksuale, ai është përgjigjur: “Kam qënë 13 ose 14-vjeç, pasi drogova nënën e të dashurës sime bëra seks me të, ndërkohë që mamaja e saj ishte shtrirë në të njëjtin krevat”, shprehet Slash.

Më Shumë

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Aktorja Amanda Bynes shtrohet në spital psikiatrik pasi u end lakuriq në rrugë

Aktorja e famshme amerikane Amanda Bynes kohët e fundit u vu nën një ndalesë psikiatrike 72-orëshe në mënyrë që të mund të shërohej nga...

Lajmet e Fundit