37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Sot i jepet lamtumira e fundit të riut që vdiq dje në Suharekë

Faton Haxhaj nga fshati Greikoc i komunës së Suharekës ka vdekur mbrëmë për shkak të plagëve të marra nga një armë zjarri, ku në afërsi të shtëpisë së tij Policia ka bërë të ditur se ka gjetur një kallashnikov.

Familjarët kanë bërë të ditur se varrimi i 26-vjeçarit do të bëhet sot më datë 03 maj në ora 17:00.

“Njoftojmë miq shok dashamirë që varrimi i Faton Haxhi Haxhaj bëhet 03.05.2022 në ora 17:00 niset funerali prej shtëpisë së ndjeri”, thuhet në njoftimin e familjarëve.

Më Shumë

Vazhdojnë pritjet e gjata në pikat kufitare

Edhe mëngjesin e 15 gushtit ka kolona nëpër pikat kufitare që të largojnë nga Kosova. Kështu në pikën kufitare në Merdarë pritjet janë më shumë...

19 gushti – Dita Botërore e Fotografisë

Në vitin 1837, Loiuse Daguerre thuajse solli një model inovativ të fotografisë. Shpikja u prezantua si një dhuratë e çmuar për botën dhe u...

Lajmet e Fundit