6.8 C
Prizren
E premte, 2 Dhjetor, 2022

S’u pajtuan për 25 euro, gruaja e rrahu burrin me “resho” e bisht fshese (VIDEO)

Një plagë në kokë 45 vjeçarit, N.R nga Shiroka e Suharekës ia shkaktoi gruaja e tij.

Pa dashur të prononcohet para kamerës ky tregon se bashkëshortja e sulmoi pas një debati për harxhimin e 25 eurove që nisi për shkak të kushteve të rënda financiare në familje, njofton Klan Kosova.

38 vjeçarja fillimisht atë e goditi me bisht të fshesës dhe më pas me furnelë, që në popull njihet me emrin sllav, reshov, njofton Klan Kosova.

Për trajtimin e plagëve të marra, viktima u dërgua në emergjencën e Suharekës.

Më Shumë

28 nëntori – ditëlindja e komandantit legjendar, Adem Jashari

Komandanti legjendar, Adem Jashari, po të ishte gjallë të hënën e 28 nëntorit do t’i bënte 67 vjet. Ai ka lindur po në këtë ditë...

Kim Kardashian thuhet se ndjehet e ‘neveritur’ nga Kanye Westi pas pretendimeve se reperi u tregoi stafit të Adidas foto intime të saj

Kim Kardashian thuhet se ndjehet e ‘neveritur’ nga pretendimet se ish-bashkëshorti i saj Kanye West u tregoi foto private të saj ish-punonjësve të tij,...

Moti për sot

Lajmet e Fundit