10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Suharekë/ Katër persona e bëjnë “llom” një tjetër, shkak i një borxhi

Policia ka njoftuar se motivi i këtij sulmi ishte një borxh që viktima ua kishte të dyshuarve.

Pas këtij sulmi viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit

Më Shumë

Komuna e Prizrenit dhe “Caritas”-i vazhdojnë bashkëpunimin

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pritur të premten në takim Miriam Pikaar nga Caritas Europa dhe përfaqësuesit e Caritas Kosova, Alfred...

KEDS-i: Lahuni nga dy veta, kurseni rrymën

Zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala,ka folur rreth situatës së krizës energjetike duke dhënë një propozim për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Për të kursyer energjinë, Buzhala thotë...

Bota sot

Lajmet e Fundit