21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Suharekë, rrahje në kafiteri

ilustrim rrahjeRaportohet se në një kafiteri në rrugën “Brigada 123” në Suharekë, në njërën prej kafiterive të qytetit ka pasur një mosmarrëveshje në mes të dy grupeve.

Prej gjashtë të dyshuarve meshkujve, ka ardhur deri te rrahja në mes tyre, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar dy prej tyre, transmeton Indeksonline

Këta të fundit janë dërguar për tretmanë mjekësorë në spitalin rajonal të Prizrenit, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Përkujtohen dëshmorët e rënë në ‘Betejën e Rahovecit’

Sot janë përkujtuar dëshmorët Agim Çelaj, Sadik Shala, Afrim Krasniqi, Hamdi Berisha, Habib Berisha, Gani Paçarizi, Liman Gegaj, Ramadan Morina dhe Ruxhdi Gjyliqi,...

Demolohet dhe mbushet me bërllok parku i Korishës së Prizrenit i cili u përurua vetëm tri javë më parë

Më 28 qershor, Komuna e Prizrenit, e kishte përuruar një park me plot ulëse dhe lodra nën bjeshkët që rrethojnë Korishën. Por, ajo që ka...

Lajmet e Fundit