12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Theret me thikë një person në Mushtisht të Suharekës

Një person është therë me thikë në Mushtisht të Suharekës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

“Viktima mashkull K/shqiptar ka raportuar se është sulmuar me thikë nga tre persona të dyshuar ende të pa njohur”, njofton Policia e Kosovës.

“Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin rajonal në Ferizaj për tretman mjekësor”.

“Sipas mjekëve gjendja e të lënduarit është jashtë rrezikut për jetë”.

“Rastin janë duke e hetuar njësitë policore”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dronët kamikazë të ushtrisë ukrainase shkatërrojnë dy sisteme raketore ruse Tor, Shërbimi Sekret i Kievit publikon pamjet

Shërbimi Sekret i Ukrainës ka publikuar pamjet e një operacioni të suksesshëm në lindje të vendit, ku përmes dronëve kamikazë kanë arritur të shkatërrojnë...

Haaland fiton 426 mijë euro në javë, City dëshiron t’ia rinovojë kontratën dhe ta bëjë lojtarin më të paguar në Angli

Manchester City dëshiron ta bëjë sulmuesin e tij Erling Haaland lojtarin më të paguar në Premier League duke i dhënë atij një pagë prej...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit