12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Gjendet i vdekur një person në Suharekë

Një person është gjetur i vdekur në rrugë të Suharekës, njofton Policia e Kosovës.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar është gjetur i shtrirë në rrugë. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete”.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti sot me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Moti për këtë të mërkurë pritet të jetë me intervale të gjata me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nëpër zona të kufizuara do të...

158 raste aktive me COVID-19

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 168 raste aktive me COVID-19. Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë...

Lajmet e Fundit