10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Totaj në konferencë për media

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, do të mbajë sot një konferencë për media.

“Kryetari i komunës, Shaqir Totaj në orën 12:tt, do të mbajë konferencë për media”, njofton komuna e Prizrenit.
.
Kjo konferencë mbahet pas dorëheqjes së drejtoreshës së Mirëqenies Sociale në Prizren, Vjollca Kabashi.

Kabashi ka fajësuar kryetarin e Prizrenit, Shaqir Totaj për burokraci dhe nepotizëm./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kryetari i SBASHK-ut: Kontrata kolektive është valide, MASHT-i nuk mund ta shkëpus njëanshëm

Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, ka njoftuar Sindikatën e Bashkuar të Arsimit, ditë më parë se nuk do të vazhdojë me zbatimin e...

Kryeministri Kurti sot në interpelancë për situatën në vend

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot është ftuar në interpelancë për çështjen "Masat urgjente të Qeverisë së Republikës së Kosovës në raport...

Lajmet e Fundit