27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Totaj prezanton sot dy projekte

Kandidati për kryetar nga PDK-ja për Prizren, Shaqir Totaj, prezanton projektet “Nënkalimi ish-BVI – Bazhdërhane” dhe “Parku i ri i qytetit te Shtëpia e Bardhë dhe parkimi nëntokësor me 690 vendparkingje”. (Bazhdërhane, prapa Shtëpisë së Bardhë, ora: 11:00).

Më Shumë

Kurti: NATO-n e duam në Kosovë dhe Kosovën në NATO

Heqja e vizave, regjimi i stikersave, regjistrimi i energjisë elektrike në veri, investimet në energjetikë e shëndetësi kanë qenë disa nga temat të cilat...

Zafir Berisha kujton betejën për liri a vdekje në Vërri të Prizrenit, 26 vjet më parë

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në rajonin e Prizrenit, Zafir Berisha – Zafa, ka kujtuar 26 vjetorin e betejës në Vërri të...

Lajmet e Fundit