2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

U hodhën sprej fytyrës tre qytetarëve, arrestohen dy persona në Prizren

Mbrëmë rreth orës 20:35 në Prizren janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje që kishin pasur në trafik me tri viktimat, një mashkull dhe dy femra, i kishin sulmuar ata duke u hedhur sprej fytyrës, raporton PrizrenPress

Sipas Policisë, viktimat kanë pranuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit, njëri i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Pas ndarjes nga Afrona, Blero kapet mat me të dashurën e re – FOTO

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka...

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel – nuk është hera e parë që kemi mospajtime...

Kryeministri Albin Kurti ka folur për raportet e tij me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, ku ka thënë se nuk është hera...

Lajmet e Fundit