4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Valverde admiron talentin e Betisit

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka pranuar së e admiron mesfushorin Real Betis, Fabio Ruiz.

Valverde ka thënë se Ruzi është një lojtar cilësor dhe është surpriza e La Ligës, transmeton kp.

“Ai është një lojtar i mirë që po bën lojëra të mira”, ka thënë Valverde.

“Ai është duke debutuar në La Ligë dhe është një nga surprizat e La Ligës”, tha strategu spanjoll.

Më Shumë

E konfirmon Presidenca Çeke: 1 janari 2024 data e re për liberalizim të vizave, jemi shumë afër kompromisit

Përfaqësues të vendeve anëtare të BE-së u pajtuan me propozimin që liberalizimi i vizave për Kosovën të hyjë në fuqi më 1 janar të...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell. Sipas këtij njoftimi, temperaturat...

Lajmet e Fundit