9.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Varroset Nehat Elshani

I është dhënë lamtumira e fundit, Nehat Elshani, i cili ndërroi jetë ditë më parë në Gjermani, pasi ishte therur me thikë në një lagje të Mynihut.

Familjarë, miq e dashamirë kanë marrë pjesë në varrimin e të riut në fshatin Medvec të komunës së Prizrenit.

I ndjeri tash e disa vite punonte në Gjermani.

I dyshuari për kryerjen e këtij akti raportohet të ketë qenë një kolegë me të cilin punonin bashkërisht.

Më Shumë

Superliga e femrave rikthehet me derbin Prishtina-Bashkimi

Java e tetë e Superligës së Femrave do të sjellë derbin ndërmjet Prishtinës dhe Bashkimit. Këto dy skuadra së fundi u takuan në Ligën Unike,...

Gjermania arreston 25 të akuzuar për komplot për grusht shtet

Njëzetë e pesë persona janë arrestuar në bastisje në të gjithë Gjermaninë, të dyshuar për komplot për ta rrëzuar qeverinë, shkruan BBC, transmeton Klan...

Lajmet e Fundit