25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Vazhdon rinovimi i tërësishëm i sallës sportive në fshatin Romajë

Po vazhdon rinovimi i tërësishëm i sallës sportive në fshatin Romajë.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Sipas Totajt, rinovimi i kësaj salle sportive është drejt përfundimit.

Kjo arenë sportive do t’i shërbejë sportistëve dhe aktiviteteve të tyre, por, edhe komunitetit të kësaj zone.

May be an image of 1 personNo photo description available.No photo description available.

Lulzim Basha: Vuçiq është kokë e këmbë brenda skenarit të sulmit terrorist në Banjskë

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka komentuar sulmin terrorist në Kosovës javën e kaluar. Ai ka thënë se presidenti serb është kokë e këmbë brenda...

Inaugurohet gurthemeli i çerdhes së re në Prizren

Është inauguruar gurthemeli i çerdhes së re për fëmijë në “Lagjen e Trimave”, në Prizren. I pranishëm ka qenë edhe kryetari Shaqir Totaj, i cili...

Lajmet e Fundit