29.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Vetaksidentohet një motoçiklist në Prizren

Një motoçiklist është vetaksidentuar në Nevoselan të Prizrenit.

Ai ka pësuar lëndime trupore .

Fsh. Novoselan, Prizren 14.06.2023 – 07:30. I dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar motoçikletën, dyshohet nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe është vet-aksidentuar. Si pasojë, i dyshuari ka pësuar lëndime dhe pas tretmanit mjekësor në Spitalin Rajonal në Prizren, është liruar.

Osmani takohet me shefen e MCC-së, flasin për investimin 236 milionësh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve...

Kurti e Çeku udhëtojnë për në Zvicër

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i shoqëruar nga ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku ka udhëtuar sot për në Zvicër. Pasdite...

Lajmet e Fundit