22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

VIDEO/ Djaloshi nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapa

Një djalë nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapa.

Për më shumë shikoni videon në vijim nga minuta 15-të:

LIVE: Djaloshi nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapa

LIVE: Djaloshi nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapa ?

Gepostet von Klan Kosova am Montag, 21. September 2020

Më Shumë

Vdes edhe i lënduari i dytë nga aksidenti rrugor në Zhur të Prizrenit

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur një person i cili ishte aksidentuar më 12 korrik në fshatin Zhur të Preizrenit dhe që...

Mbytet në Ulqin një 12 vjeçar nga Prizreni

Një djalë 12-vjeçar nga Prizreni është mbytur të mëkurën e 3 gushtit në Plazhën e Madhe në Ulqin. Siç raporton mediumi malazez “Vijesti”, pas mbërritjes...

Lajmet e Fundit