12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Vidhen stoli ari në Landovicë të Prizrenit

Hajnat kanë vjedhur stoli ari në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Ata kanë hyrë me forcë në një shtëpi.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me force kanë depërtuar në shtëpinë e tij me ç ‘rast kanë vjedhur stoli ari”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça ka shënuar fitore në Therandë ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 85:91 (27:19, 28:26, 14:23, 16:23), në xhiron e 27-të të Prince Caffe...

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Lajmet e Fundit