12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Ndërron jetë i aksidentuari në Prizren

Ka ndërruar jetë i personi që u goditë me veturë në Prizren.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

“Në lidhje me rastin është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar, i cili ishte duke u trajtuar në QKUK, me 01.11.2019 ka ndërruar jetë”, njofton PK.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Kërcënohet me vdekje prokurori në SHBA që po e heton Donald Trumpin

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë në lidhje me një kërcënim me vdekje dërguar Prokurorit të Distriktit...

Lajmet e Fundit