12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Vjehrri dyshohet se rrahu rejën e tij në Prizren

Është arrestuar një burrë në Prizren pasi ka ushtruar dhunë ndaj rejës së tij.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj rejës së tij viktimës femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport /BetimipërDrejtësi

Më Shumë

Ishin duke shkuar në shkollë, dy vajza plagosen rëndë pas një sulmi me thikë

Dy vajza kanë pësuar lëndime kur u sulmuan gjatë rrugës për në shkollë në Gjermaninë jugperëndimore të hënën në mëngjes. Kështu ka thënë një zëdhënës...

Të premten seanca e Kuvendit, në rend dite Ligji i Pagave dhe ai për zyrtarët publikë

Kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, sot tha se në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit, diskutuan për seancën e re, e cila...

Lajmet e Fundit