2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Dy të mitur sulmojnë një burrë në Prizren

Një burrë është sulmuar fizikisht nga të mitur të qytetin e Prizrenit.

Sipas policisë pas kësaj viktima ka pranuar tretman mjekësorë dhe pas intervistimit nga ana e prokurorit, palët janë liruar në prosedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar i mitur ka informuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë të mitur”.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit palët janë liruar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”

Më Shumë

Grabitje e armatosur në Prizren: Pronari i shtëpisë kacafytet me hajdutin

Grabitjet e vjedhjet nëpër shtëpi e banesa përveç që po sjellin humbje të mëdha, po shkaktojnë edhe pasiguri e ankth te qytetarët, që shpesh...

Haxhi Avdyli qytetarit të Kosovës: Bëhu patriot, mos konsumo produkte serbe

Deputeti i Partisë “Guxo” Haxhi Avdyli ka kërkuar nga qytetarët që të mos konsumojnë produkte serbe, pasi që me këtë sipas tij, ata indirekt...

Lajmet e Fundit