9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Vjen remiksi i këngës “Ta Boja Me Drita” (Video)

Flori Mumajesi-tabojamedritaHitet e Florit nuk marrin fund. Ai kësaj radhe bashkë me top deejay shqiptar, Dalool ka realizuar remiksin e këngës “Ta Boja Me Drita”.

“Ta Boja Me Drita” është shndërruar në një hit të madh, por kësaj radhe vjen në ritme ndryshe.

Në këtë klip shfaqen pamjet të koncerteve të realizuara së fundmi në Kosovë dhe Shqipëri nga Flori, e ku suksesi i tij shihet shumë qartë.

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Server: Marrëveshja e Ohrit nuk pati ndonjë përmbajte të madhe

Njohësi i çështjeve politike njëherësh profesor në Universitetin `John Hopkins` në SHBA, Daniel Server në një lidhje të drejtpërdrejtë në RTK tek `Lajmet e...

Lajmet e Fundit