15.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Vjen remiksi i këngës “Ta Boja Me Drita” (Video)

Flori Mumajesi-tabojamedritaHitet e Florit nuk marrin fund. Ai kësaj radhe bashkë me top deejay shqiptar, Dalool ka realizuar remiksin e këngës “Ta Boja Me Drita”.

“Ta Boja Me Drita” është shndërruar në një hit të madh, por kësaj radhe vjen në ritme ndryshe.

Në këtë klip shfaqen pamjet të koncerteve të realizuara së fundmi në Kosovë dhe Shqipëri nga Flori, e ku suksesi i tij shihet shumë qartë.

Më Shumë

Ballkani dhe Prishtina luftojnë sot për trofeun e Kupës së Kosovës

Pasi fitoi titullin e kampionit, Ballkani do të synojë që ta pasurojë sezonin edhe me një trofe tjetër. Skuadra e Ilir Dajës do të...

Jennifer Lopez thotë këto fjalë për Ben Affleck, mes aludimeve për ndarje!

Mes spekulimeve të shumta për statusin e martesës së Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kjo e fundit ka dhënë një intervistë në Jimmy Kimmel...

Lajmet e Fundit