21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Votat e kandidatëve të VV-së në Prizren

VV-logo9-09Kandidati i VV-së Mytaher Haskuka ka marrë më shumë vota në Prizren.

I dyti rënditet Artan Abrashi. TVPZ ka siguruar numrin e votave të VV në Prizren. Këto rezultate nuk janë përfundimtare.

MYTAHER HASKUKA rreth 2900
ARTAN ABRASHI mbi 2400
NORA ARAPI-KRASNIQI mbi 1300
VALIZAKE THAÇI-CELINA rreth 1000
dhe LEVENT KASËMI rreth 1000

Më Shumë

Fillon ndërtimi i objektit të ri të Gjykatës Themelore në Prizren

Sot ka filluar faza e parë e ndërtimit të objektit të ri për Gjykatën Themelore në Prizren, e vendosur në rrugën “Tahir Sinani”, pranë...

Prizreni organizon festivalin më të madh të çiklizmit në Kosovë

Bike Fest Prizren, festivali më i madh i çiklizmit në Kosovë, do të mbahet këtë fundjavë nga data 21 deri më 23 qershor në...

Lajmet e Fundit