15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Zhduket një femër në Bresanë të Dragashit

Një femër nga fshati Bresanë është raportuar e zhdukur në policinë e Dragashit.

Policia po e heton rastin.

Bresana, 04.06.2023 Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në procedurë hetimore.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Dënim unik me nga 12 vjet burgim për dy të akuzuarit për shpërthimin në Zhur, ku kishte vdekur një polic

Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktgjykim dënues ndaj Iran Badallit dhe Arben Gashit, duke i dënuar me dënim unik me nga 12 vjet...

Kryeziu: Asociacioni aktual është OJQ, ky i riu ka elemente ekzekutive

Analisti politik, Kadri Kryeziu, ka thënë që Asociacioni i vitit 2013 ka qenë në formë të organizatës joqeveritare, ndërkaq i riu do të jetë...

Lajmet e Fundit