15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Ana Kabashi arrin të jetë pjesë e faqeve rozë sa herë që shpërnda imazhe tërheqëse në rrjetet sociale.

Krahas karrierës muzikore, këngëtarja është e njohur për figurën e admiruar trupore.

Më shumë se 200 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram dhe i presin me padurim postimet e reja.

Gjatë të martës, autorja e hitit “Je e vetmja dashuri” i ka publikuar disa fotografi me bikini nga pushimet që nuk e lënë askënd indiferent.

Derisa nuk ka munguar edhe një fotografi e përbashkët me motrën, Arta Kabashi, Ana ka ardhur me poza atraktive me një edicion tjetër me bikini të verdha.

Konkurs për çmimin letrar mbarëkombëtar “At Gjergj Fishta”

Bashkia Lezhë, në bashkëpunim me Ministrinë e Kulturës dhe Qendrën Kombëtare të Librit dhe Leximit, nën kujdesin e veçantë të kryetarit të bashkisë Lezhë,...

17 vjet nga vdekja e Muharrem Qenës, artistit shumëdimensional që ia kushtoi jetën artit

Shkrimtar, këngëtar, aktor dhe regjisor shqiptar, Muharrem Qena, lindi në 25 Qershor të vitit 1934 në Mitrovicë. Muharrem Qena është njëri prej themeluesve të skenës teatrore dhe të këngës argëtuese shqiptare. Ai punoi si...

Lajmet e Fundit